Oklejanie witryn

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie oklejania witryn. Wykonujemy wydruk na foliach do reklamy zewnętrznej, wycinanie logo/danych teleadresowych przy użyciu plotera tnącego, a także aplikujemy folię na witrynie.

Zewnętrzna oprawa wizualna siedziby firmy jest jej wizytówką i narzędziem reklamowym. Witryna oklejona folią przyciąga uwagę potencjalnych Klientów, nadaje elegancji i szyku, a także informuje o wyprzedażach i promocjach. 

Zajmujemy się oklejaniem witryn folią z pełnokolorowym wydrukiem, folią barwioną w masie oraz folią dekoracyjną (szronioną). Świadczymy również usługę laminowania wydruku oraz cięcia ploterowego (tekst, logo, kształty itp.). 

Oklejanie folią z pełnokolorowym wydrukiem

Wykonujemy całościowe i częściowe oklejanie witryn folią z pełnokolorowym zadrukiem. Druk na folii jest wykonywany przy użyciu plotera ekosolwentowego, korzystamy z tuszy posiadających certyfikat GREEN GUARD GOLD. Wydruk docinany jest ręcznie lub przy użyciu plotera tnącego (cięcie po obrysie). Zadrukowaną folię można dodatkowo zabezpieczyć laminatem, który zwiększa odporność wydruku na uszkodzenia mechaniczne i chroni przed blaknięciem. da równomiernie rozmieszczone otwory niewielkich rozmiarów. 

Oklejanie folią barwioną w masie

Wykonujemy oklejanie witryn folią barwioną w masie. Istnieje bardzo szeroka paleta kolorystyczna folii barwionych w masie o wykończeniu matowym (mat) lub błyszczącym (błysk). W zależności od specyfikacji zamówienia folia jest docinana ręcznie lub przy użyciu plotera tnącego. Zastosowanie plotera tnącego pozwala na wycięcie z folii liter, cyfr, logo, kształtów i znaków graficznych, itd.
Możliwe jest również wykonanie nadruku na folii barwionej w masie przy użyciu technologii UV (max. rozmiar 60 x 90 cm).

Oklejanie folią dekoracyjną (szronioną)

Wykonujemy całościową i częściową aplikację folii szronionej na witrynach. Folia może zostać wycięta użyciu plotera tnącego (dane teleadresowe, logo, znaki graficzne), można też wykonać na niej pełnokolorowy nadruk (bez koloru białego). Folia sama w sobie jest niezwykle atrakcyjnym materiałem aplikowanym na witryny, a to wszystko za sprawą jej stylowego wyglądu. Folia ta imituje bowiem efekt „mrożonego”, „piaskowanego” szkła. Produkt ten znajduje bardzo szerokie zastosowanie przy dekoracji okien oraz wewnętrznych powierzchni szklanych w biurach, sklepach, galerach handlowych. Zaletą folii szronionej jest ograniczenie widoczności w przeszklonych pomieszczeniach, dlatego często jest stosowana w gabinetach lekarskich i dentystycznych.