Oklejanie pojazdów

Jak pokazują badania, jedną z najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej jest reklama na pojazdach. Dlatego zajmujemy się całościowym i częściowym oklejaniem samochodów, wykonujemy również branding aut (logo, dane teleadresowe).

Reklama na samochodach ma bardzo wiele zalet. Kreatywna, barwna naklejka na samochodzie przyciąga wzrok i dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców. Dlatego w naszej drukarni świadczymy usługi związane z oklejaniem pojazdów. Zajmujemy się aplikacją folii z pełnokolorowym wydrukiem oraz folii barwionej w masie.

Oklejanie folią z pełnokolorowym wydrukiem

Druk na folii jest wykonywany przy użyciu plotera ekosolwentowego, korzystamy z tuszy posiadających certyfikat GREEN GUARD GOLD. Naklejkę można dodatkowo zabezpieczyć laminatem, który zwiększa odporność wydruku na uszkodzenia mechaniczne i chroni przed blaknięciem. Wykonujemy również cięcie ploterowe folii z pełnokolorowym wydrukiem.

Oklejanie folią barwioną w masie

Wykonujemy oklejanie pojazdów folią barwioną w masie (naklejki litery z kolorowej folii). Istnieje bardzo szeroka paleta kolorystyczna folii barwionych w masie o wykończeniu matowym (mat) lub błyszczącym (błysk). W zależności od specyfikacji zamówienia folia jest docinana ręcznie lub przy użyciu plotera tnącego. Zastosowanie plotera tnącego pozwala na wycięcie z folii liter, cyfr, logo, kształtów i znaków graficznych, itd. Możliwe jest również wykonanie nadruku na folii barwionej w masie przy użyciu technologii UV (max. rozmiar 60 x 90 cm).

Oferujemy m.in.:

  • naklejki na samochód i inne pojazdy
  • naklejki magnetyczne na samochód
  • naklejka na szybę samochodu
  • naklejki – litery wycinane z kolorowej folii
  • aplikacja naklejki na pojazd