Od projektu do druku

NASZE USŁUGI
Sprawdź nasze możliwości!

Szeroki wachlarz usług. 

Grawerowanie laserowe

Wykonujemy znakowanie przy pomocy lasera na różnego typu materiałach. Grawerujemy i/lub tniemy np. sklejkę, MDF, drewno, laminat, szkło, plexi, filc, skórę i wiele innych! Efektem końcowym są często produkty o charakterze użytkowym i  dekoracyjnym – grawerowane tabliczki firmowe, grawerowane skrzynki na wino, grawer pamiątkowy na szkatułce na biżuterię. Zwykle wykonujemy realizacje wielosztukowe obejmujące  znakowanie materiałów reklamowych (grawerowane pendrive’y, grawerowane statuetki). Aczkolwiek co jakiś czas wykonujemy jednosztukowe, personalizowane realizacje dla Klientów indywidualnych (grawer na nożu czy komplecie sztućców, grawer na portfelu skórzanym, pamiątkowy grawer na drewnianej ramie obrazu).

Tablice i tabliczki

Przy wykorzystaniu technologii nadruku bezpośredniego UV oraz druku pośredniego – sublimacji, wykonujemy przeróżne tablice i tabliczki. W naszej bogatej ofercie znajdują się:

Produkcja naklejek

Wykonujemy naklejki samoprzylepne z folii barwionej w masie lub drukowanej. Wykonujemy m.in. naklejki produktowe, naklejki ścienne, naklejki na samochód (naklejki tuningowe, naklejki z danymi firmy). 

Nadruki na odzieży

Znakujemy odzież roboczą i sportową. Finalnym produktami są np. koszulki z logo firmy, kamizelki z logo firmy i odzież sportowa z logo klubu. Wykonujemy również personalizowane nadruki na odzieży dziecięcej, damskiej i męskiej – takie koszulki z nadrukiem sprawdzają się idealnie jako prezent! 
Oferujemy również torby z nadrukiem – nadruk na torbie może mieć charakter reklamowy, dekoracyjny, a nawet artystyczny. 

Druk ulotek, katalogów, wizytówek

Materiały drukowane tj. ulotki, wizytówki, katalogi, broszury, foldery, teczki, zaproszenia itd., są ważnym narzędziem reklamowym. Zamówisz je w naszej drukarni!

Banery i siatki MESH

W naszej ofercie znajdują się również banery i siatki MESH drukowane zarówno tradycyjnie solwentem, jak i drukowane w technologii UV. 

Pieczątki

Pieczątki wykonujemy różne – kwadratowe i podłużne! Jeżeli trzeba, także okrągłe i owalne. Zamówisz u nas pieczątki firmowe, pieczątki imienne, pieczątki lekarskie, stemple i datowniki. Oferujemy pieczątki wykonane w technologii laserowej i błyskowej. 

Certyfikaty, dyplomy i podziękowania

Nasza drukarnia wykona różnego rodzaju certyfikaty, dyplomy i podziękowania. Forma? Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów. Mogą to być proste dyplomy drukowane na grubym papierze, jak również  eleganckie drewniane certyfikaty i podziękowania z kolorowym nadrukiem na blaszce.

Medale, statuetki i puchary

Oferujemy szeroki wybór nagród dla sportowców, artystów, zdolnych uczniów czy osobowości regionu. Posiadamy w ofercie medale, statuetki oraz puchary, na których możemy wykonać nadruk przy użyciu różnych technik. Kolorowy nadruk UV, kolorowy nadruk przy użyciu sublimacji, a może grawer i cięcie? Medal z nadrukiem, a może drewniany medal z grawerem? Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrze

DRUK UV